Cenna wygrana w Walcach.

W VI kolejce gr. II ligi okręgowej Włókniarz po trudnym i zaciętym spotkaniu przywiózł niezwykle ważne trzy punkty pokonując LZS Walce.

Pierwsza połowa nie przyniosła zbyt wielu okazji bramkowych. Najlepszą szansę na zdobycie gola mieli gospodarze w doliczonym czasie gry, jednak świetnie w bramce zachował się Panicz.

Na drugą odsłonę gry lepiej dysponowani wyszli miejscowi zawodnicy i co chwila groźnie atakowali, jednak nasz golkiper utrzymał formę z pierwszej połowy i nie dał się pokonać. Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i to stare piłkarskie porzekadło sprawdziło się w tym meczu. W 85’ meczu Muzyk wrzuca w piłkę w pole karne w taki sposób, że piłka wpada bramkarzowi „za kołnierz” i Włókniarz obejmuje prowadzenie, którego nie oddał do końca spotkania.

LZS Walce - GLKS Włókniarz Kietrz 0:1 (0:0)

Bramki: 85’ Muzyk

Skład: Panicz – Krupa, Muzyk, Bednarz, Gąska – Selera (46’ Starodębski Michał), Zapotoczny, D.Lechoszest, Czerepak, Trzeciak (81’ Starodębski Marcin) - Dworzyński (65’ Fryzel)

Żółte kartki: Starodębski Michał, Muzyk