Kolejny remis.

W meczu XXIV kolejki gr. II ligi okręgowej GLKS Włókniarz Kietrz podzielił się punktami z Naprzodem Niezdrowice.

Początkowe dwa kwadranse gry nie przyniosły większego zagrożenia pod obiema bramkami. Pierwsza sytuacja godna odnotowania to rzut wolny w wykonaniu gości. Po uderzeniu z ponad 20 metrów piłka przeszła przez mur, a Kuliga uratował słupek. Włókniarz odpowiedział mocnym strzałem Dworzyńskiego, jednak bramkarz zdołał sparować to uderzenie. W doliczonym czasie gry po indywidualnych błędach tracimy bramkę „do szatni”. Napastnik Naprzodu w tempo wyszedł do prostopadłej piłki i pewnie pokonał naszego golkipera.

Druga połowa była zdecydowanie lepsza w wykonaniu gospodarzy. Naprzód skupił się przede wszystkim na bronieniu zaliczki z pierwszej odsłony. Do wyrównania powinien doprowadzić Mendel, jednak uderzył nieczysto w dogodnej sytuacji, a piłka minęła słupek. Po chwili z ostrego kąta uderzał Beleć, jednak ponownie górą był bramkarz przyjezdnych. W 87’ w końcu pada wyrównanie. Wprowadzony po przerwie Fryzel zgrywa piłkę na 5 metr do nie pilnowanego Dworzyńskiego, a ten strzałem do pustej bramki zdobywa gola. Po chwili ponownie Dworzyński mógł zdobyć bramkę, jednak za daleko wypuścił piłkę, a ta padła łupem bramkarza. W ostatniej akcji meczu swoją szansę miał Fryzel, którą zaprzepaścił niedokładnym przyjęciem piłki.

GLKS Włókniarz Kietrz – Naprzód Niezdrowice 1:1 (0:1)

Bramki: 45’ Sładek, 87’ Dworzyński

Skład: Kulig – M.Lechoszest (18’ Mendel), Ślepecki, Bednarz, Krupa – Ilmak, Beleć, Michał Starodębski, Kacprzak (62’ Fryzel), Marcin Starodębski – Dworzyński

Żółte kartki: M.Lechoszest, Ślepecki, Marcin Starodębski, Ilmak, Dworzyński