Komunikat!

Informujemy, że od sezonu 2020/2021 GLKS Włókniarz Kietrz reprezentować będą dwie drużyny seniorów. Druga drużyna zgłoszona do nowych rozgrywek występować będzie w grupie XII klasy "B". Kadrę zespołu w głównej mierze tworzyć będą młodzi zawodnicy (roczniki 2000-2004) wspomagani przez zawodników rezerwowych, którzy nie będą grać w pełnym wymiarze czasowym w rozgrywkach ligi okręgowej. Trenerem drugiej drużyny został Andrzej Niewiera. Dla lokalnych sympatyków szykują się spore emocje, ponieważ derby Gminy Kietrz będą odbywały się z jeszcze większą częstotliwością. Start klasy "B" planowany jest na dzień 30 sierpnia. Życzymy naszym młodym zawodnikom i trenerowi jak najlepszych wyników. Niech udowodnią, że "do młodzieży świat należy"