Nowy trener Młodzików!!
W związku z rezygnacją trenera Łukasza Mroza nastąpiła zmiana na stanowisku trenera młodzików Włókniarza Kietrz. Nowym szkoleniowcem grupy młodzików został Mateusz Trzeciak, który reprezentował barwy naszego klubu jako zawodnik w sezonie 2018/2019.
Życzymy nowemu trenerowi jak najlepszych wyników sportowych osiąganych z naszą młodzieżą. Mimo młodego wieku Mateusz, jako trener może liczyć na wsparcie ojca Jacka Trzeciaka, zawodnika reprezentującego nasz klub w czasach kiedy ten odnosił największe sukcesy.
Jednocześnie składamy podziękowania trenerowi Łukaszowi Mróz za blisko 3 lata szkolenia grup młodzieżowych. Życzymy jak najszybszego powrotu na ławkę trenerską, a najlepiej w barwach Włókniarza Kietrz. Dzięki Tazo!