Pewne punkty Włókniarza!

W VII kolejce gr. II ligi okręgowej Włókniarz zdominował rywala z Racławic Śląskich i zgarnął komplet punktów.

Goście w tym spotkaniu ograniczyli się do głębokiej defensywy i obrony wyniku. W pierwszej połowie to zdawało receptę, ponieważ skutecznie rozbijali ataki Włókniarza. Do przerwy bez bramek.

Po przerwie, w 54’ w końcu udaje się wyjść na prowadzenie. Dośrodkowanie Zapotocznego wprost na głowę Czerepaka, który strzałem w długi róg pewnie pokonuje golkipera przyjezdnych. Racławia z każdą upływającą minutą opadała z sił, a Włókniarz miał coraz więcej szans na podwyższenie wyniku. W 64’ faulowany w polu karnym jest Selera. Do piłki ustawionej na 11 metrze podchodzi sam poszkodowany i podwyższa na 2:0. W 74’ ponownie Selera wpisuje się na listę strzelców, umieszczając piłkę w siatce mocnym strzałem zza pola karnego. Dzieła zniszczenia dopełnił w 89’ Durda, powracający po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją.

GLKS Włókniarz Kietrz – Racławia Racławice Śl. 4:0 (0:0)

Bramki: 54’ Czerepak, 64’ Selera (k), 70’ Selera, 89’ Durda

Skład: Panicz – Krupa, Muzyk, Gąska, Beleć – Selera, Zapotoczny, Starodębski Michał (80’ Durda), D.Lechoszest (76’ Starodębski Marcin), Czerepak - Dworzyński

Trener: Mirosław Pniewski