Pierwszy domowy mecz zakończony wygraną.

W III kolejce gr. II ligi okręgowej Włókniarz zagrał pierwszy ligowy mecz przed własną publicznością. Inauguracja przy ul. Sportowej była udana, ponieważ komplet punktów pozostał w Kietrzu.

Goście z Niemodlina w pierwszej połowie meczu nie pozwolili na wiele naszym zawodnikom. Grali blisko siebie i ciężko było Włókniarzowi stworzyć dogodną sytuację bramkową. Udało się to w 35’ po prostopadłym podaniu D.Lechoszesta do piłki dopadł Wiertelak i strzałem w krótki róg tuż przy słupku pokonał golkipera Sokoła.

Po przerwie mecz się otworzył co zaowocowało bramkami. W 48’ po centrze Kowalskiego prowadzenie podwyższył Wiertelak. Goście w 57’ strzelili gola kontaktowego z rzutu karnego po faulu Szkudlarka. Chwilę później Michał Starodębski odpowiedział tym samym wykorzystując rzut karny po faulu na Zapotocznym. W 69’ po akcji indywidualnej hattricka skompletował Wiertelak. W końcówce piłkarze Sokoła zmniejszyli rozmiary porażki po świetnie uderzonym rzucie wolnym.

GLKS Włókniarz Kietrz – Sokół Niemodlin 4:2 (1:0)

Bramki: 35’ Wiertelak, 48’ Wiertelak, 57’ Niegel (k), 61’ Starodębski (k), 69’ Wiertelak, 84’ Bateńczuk

Skład: Szkudlarek – Ilmak, Muzyk, Bednarz, Beleć (85’ Staśko) – Kowalski (65’ Podstawka), D.Lechoszest, Starodębski Michał, Zięba (75’ Znajszły) – Wiertelak (75’ M.Lechoszest), Zapotoczny

Trener: Łukasz Zapotoczny