Piotrówka pokonana.

W IV kolejce Włókniarz zgarnął pierwsze punkty przed własną publicznością odprawiając z kwitkiem LZS Piotrówka.

Złe dobrego początki, tak można określić początek spotkania. Goście w pierwszej sytuacji wyszli na prowadzenie, a konkretniej w 40 sekundzie meczu. Przyjezdni dostali wiatr w żagle i mocno naciskali chcąc podwyższyć wynik. Sporo problemów naszym bocznym defensorom sprawiał duet brazylijskich skrzydłowych rywali. Na szczęście po kwadransie Włókniarz uspokoił grę i przejął inicjatywę. W 17’ faulowany w polu karnym został Czerepak, a jedenastkę na gola zamienił Selera. Do przerwy 1:1.

Po przerwie Włókniarz dążył do uzyskania prowadzenia i to się udało w 62’. Po stałym fragmencie gry i dośrodkowaniu Selery z bocznego sektora boiska piłkę głową uderza Gąska i mamy 2:1. W końcówce spotkania podwyższyć prowadzenie powinien Starodębski Michał, jednak w znakomitej sytuacji przestrzelił. Ostatecznie w doliczonym czasie gry po podaniu Zapotocznego wynik meczu ustalił wprowadzony po przerwie Fryzel.

GLKS Włókniarz Kietrz – LZS Piotrówka 3:1 (1:1)

Bramki: 1’ Machado, 17’ Selera (k), 62’ Gąska, 90’ Fryzel

Skład: Panicz – Krupa, Bednarz, Gąska, Beleć – Selera, Zapotoczny, Starodębski Michał (90’ Durda), Trzeciak (83’ Ilmak), Starodębski Marcin (55’ Fryzel) - Czerepak

Żółte kartki: Czerepak

Trener: Mirosław Pniewski