Przełamanie w Piotrówce!

W spotkaniu wyjazdowym XIX kolejki gr. II ligi okręgowej Włókniarz po nerwowym meczu wygrał i zdobył ważne 3 punkty.

Gospodarze zaskoczyli naszych zawodników już w 5’ meczu. Piłkarz gospodarzy koreańskiego pochodzenia uderzył po długim słupku nie dając szans Czulińskiemu. Włókniarz mógł momentalnie odpowiedzieć jednak bramkarz gospodarzy w jednej z sytuacji aż trzykrotnie obronił próby przyjezdnych. W 26’ doprowadzamy do wyrównania, a bramkę z rzutu wolnego zdobywa Zapotoczny. Ten sam zawodnik w doliczonym czasie gry pierwszej połowy oddał strzał, z którym nie dokońca poradził sobie golkiper z Piotrówki i wybił przed siebie. Z prezentu skorzystał D.Lechoszest i wyprowadził Włókniarz na prowadzenie.

Nie minął kwadrans drugiej odsłony gry, a nasze prowadzenie było już dwubramkowe. Po dośrodkowaniu Czerepaka, bramkę strzałem głową zdobył Żurawik. Gospodarze natychmiast odpowiedzieli, a niefortunnym strzelcem został Krupa, który skierował piłkę do własnej bramki. W 68’ po prostopadłym zagraniu Kowalskiego swoją drugą bramkę zdobył Zapotoczny. Gospodarze niespełna 10’ później złapali kontakt na 3:4, ale więcej goli w tym spotkaniu już nie obejrzeliśmy i komplet punktów pojechał do Kietrza.

LZS Piotrówka - GLKS Włókniarz Kietrz 3:4 (1:2)

Bramki: 5’ Lee, 28’ Zapotoczny, 45’ D.Lechoszest, 53’ Żurawik, 56’ Krupa (s), 68’ Zapotoczny, 78’ Juan

Skład: Czuliński – Krupa (78’ Ilmak), Muzyk, Cieślak, Bednarz – Żurawik, Zapotoczny, Czerepak, Starodębski Michał, D.Lechoszest (65’ Kowalski) – Zapotoczny, Dworzyński

Żółte kartki: Żurawik, Czerepak