Spore rozczarowanie na początek.

W meczu inauguracyjnym rundę wiosenną Włókniarz Kietrz niespodziewanie doznał porażki na własnym boisku z niżej notowanym zespołem GKS Piomar Tarnów-Przywory.

Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy już w 2’ powinni wyjść na prowadzenie. W sytuacji sam na sam znalazł się Dworzyński, który zamarkował strzał kładąc bramkarza, jednak z pomocą przyszli obrońcy i zablokowali uderzenie naszego napastnika. Po kilku minutach po podaniu Bednarza kolejna świetna okazja. „Oko w oko” z golkiperem stanął D.Lechoszest, jednak przegrał tą rywalizację. Niestety niewykorzystane sytuacje się zemściły i w 15’ tracimy bramkę po kontrataku gości. Przed szansą wyrównania po rzucie rożnym stanął Gąska, ale po ofiarnym wślizgu brakło kilku centymetrów by wpakować piłkę do siatki. Do przerwy prowadzenie przyjezdnych 1:0.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy Włókniarz znów zmarnował doskonałą okazję na wyrównanie. Piłka trafia na 7m do niepilnowanego Kobelucha, ten jednak niedokładnie ją przyjmuje i w dalszym ciągu bez goli po stronie gospodarzy. Ta sytuacja ponownie się zemściła i Przywory po kolejnym kontrataku podwyższają prowadzenie. Po tej bramce goście cofnęli się do głębokiej defensywy i pilnowali dobrego rezultatu. W 70’ Włókniarz zdobył bramkę kontaktową. Po dośrodkowaniu Belecia, pięknym uderzeniem z woleja popisał się Dworzyński. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i Włókniarz dość nieoczekiwanie przegrał przed własną publicznością.

GLKS Włókniarz Kietrz – GKS Piomar Tarnów-Przywory 1:2 (0:1)

Bramki: 15’ Doliński, 51’ Doliński, 70’ Dworzyński

Skład: Maleszewski – Beleć (81’ Kowalski), Gąska, Ślepecki, M.Lechoszest (63’ Krupa) – D.Lechoszest, Starodębski, Bednarz (63’ Mendel), Kobeluch – Durda, Dworzyński

Żółte kartki: Dworzyński, Starodębski

Trener: Paweł Ślepecki