Włókniarz przywozi 3 punkty z Niemodlina!
Wynik meczu otworzył w 15' Starodębski pewnie egzekwując rzut karny podyktowany za faul na Ziębie. W 41' po centrze ze skrzydła do sytuacji dochodzi Zięba. Przy pierwszej próbie i strzale głową bramkarz gospodarzy sobie poradził, jednak przy dobitce nie miał szans. Do przerwy prowadzenie Włókniarza 2:0.
Tuż po przerwie gospodarze zdobywają bramkę kontaktową. Odpowiedź naszych zawodników była natychmiastowa, a gol na 3:1 był bez wątpienia najładniejszym w całym spotkaniu. Podanie Kijewskiego do Stalmacha, który bedąc tyłem do bramki zgrał piłkę do nadbiegającego Zapotocznego, a ten strzałem z lewej nogi umieścił piłkę w siatce.
Sokół Niemodlin - GLKS Włókniarz Kietrz 1:3 (0:2)
bramki: 15' Starodębski (k), 41' Zięba, 52' Zapotoczny
Skład: Szkudlarek - Krupa, Chruściel, Cieślak (38' Beleć), Bednarz - Kijewski (70' Wiertelak), Muzyk, Starodębski, Zapotoczny, Zięba (65' Kowalski) - Stalmach