Włókniarz żegna się z pucharem.

W meczu 1/32 Pucharu Polski Okręg Opole Włókniarz Kietrz mimo prowadzenia w ostatecznym rozrachunku przegrał z IV-ligowcem z Namysłowa i pożegnał się z pucharem.

Losy meczu rozstrzygnęły się w pierwszych 45 minutach. Włókniarz wyszedł na prowadzenie w 11’ kiedy to po dośrodkowaniu Belecia całą akcję zamknął Bednarz. Goście wyrównali w 22’. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spada na głowę zawodnika Startu, który bezwzględnie wykorzystał błąd w ustawieniu gospodarzy. W 40’kolejne dośrodkowanie i ponownie przyjezdni zdobywają gola strzałem głową tuż przy słupku. Jak się potem okazało była to bramka na wagę awansu.

Włókniarz Kietrz - Start Namysłów 1:2 (1:2)

Bramka: 11' Bednarz

Skład: Maleszewski - M.Lechoszest, Gąska, Bednarz, Krupa - Kowalski, Starodębski, Beleć, D.Lechoszest - Fryzel, Kobeluch.

Grali ponadto: Ilmak, Podstawka, Ślepecki

Trener: Paweł Ślepecki