Wysoka porażka w Burgrabicach.

Mecz w Burgrabicach na pewno nie należał do udanych bowiem grany był pod dyktando gospodarzy. Pierwsze minuty i niefortunna akcja spowodowały szybkie prowadzenie naszych rywali jednak chwile później po wspaniałym dośrodkowaniu Kijewskiego do piłki w polu karnym doszedł Dworzyński wyrównując wynik spotkania na 1-1. Gra naszych nie wyglądała źle jednak bramka na 2-1 trochę ich podłamała. Do przerwy zespół gospodarzy mógł podwyższyć to prowadzenie jednak z rzutu karnego rywal nie trafia i strzela tuż obok słupka.

Po przerwie było już tylko gorzej, w zaledwie kilkanaście minut gospodarze strzelili nam aż 4 bramki i wybili myśl o 3 punktach na ten mecz, w końcówce spotkania Dworzyński decyduje się na rajd w pole karne i wykłada piłkę niepilnowanemu Kijewskiemu a ten z łatwością umieszcza piłkę w siatce.