Żacy na podium.

W sobotę 3 marca 2018 najmłodsi piłkarze GLKS Włókniarz Kietrz rocznik 2009 i młodsi wzięli udział w II edycji Turnieju o Puchar Starosty Miasta Budišov nad Budišovkou.
W turnieju uczestniczyło 9 drużyn, które grały systemem „każdy z każdym”, każda drużyna rozegrała więc 8 meczy. Oto wyniki naszych chłopców:

GLKS Włókniarz Kietrz - SFC Opava 5:0
GLKS Włókniarz Kietrz - TJ Raduň 3:0
GLKS Włókniarz Kietrz - SK Slávie Třebovice 1:1
GLKS Włókniarz Kietrz - TJ Sokol Chvalíkovice 2:1
GLKS Włókniarz Kietrz - OŠK Stráňavy 1:0
GLKS Włókniarz Kietrz - FK Kylešovice 1:3
GLKS Włókniarz Kietrz - FK Slavia Opava 4:0
GLKS Włókniarz Kietrz - TJ Spartak Budišov 9:0

Nasza drużyna wygrywając 6 meczy, 1 remisując i 1 przegrywając zajęła ostatecznie trzecie miejsce w turnieju. Zespół otrzymał puchar, a każdy z zawodników medal oraz pamiątkowy prezent.

Skład naszej drużyny:
LIZOŃ PAWEŁ, LIZOŃ GRZEGORZ, LEWOSZ BARTOSZ, WITUSZYŃSKI FILIP, PRUDEL DOMINIK, ZAGRABA STANISŁAW, KOSA WOJCIECH, JANECZEK IGOR, KATOLIK ALEKSANDER, PIASKOWY STANISŁAW.

TRENER: PIASKOWY ZBIGNIEW

KIEROWNIK DRUŻYNY : WANICKI ZBIGNIEW.

Gratulacje dla chłopaków i podziękowania dla rodziców p. Pawłowi Janeczek i Krzysztofowi Lewosz za pomoc w zapewnieniu transportu chłopców na turniej oraz p. Pawłowi Katolikowi za opłacenie turniejowego wpisowego.