Zapowiedź: GLKS Kietrz - Jedność Rozmierka

W ramach IV kolejki grupy II opolskiej ligi okręgowej GLKS Kietrz podejmie na stadionie przy ul. Sportowej 1 zespół LKS Jedność Rozmierka. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 05.09.2015. Początek spotkania o godz. 16.30.

Drużyna z Rozmierki to kolejny po Orle Branice beniaminek sezonu 2015/2016 z którym zmierzą się nasi zawodnicy. Piłkarze z Rozmierki po awansie w sezonie 2009/2010 z klasy B do klasy A, występowali na tym poziomie rozgrywek przez ostatnie 5 lat. W poprzednim sezonie Jedność w 24 spotkaniach klasy A zgromadziła 54 pkt. i z przewagą 5 pkt. nad rezerwami Odry Opole uzyskała awans. W tegorocznych rozgrywkach ligi okręgowej zespół z Rozmierki w 3 kolejkach zgromadził 6 punktów i plasuje się w tabeli na 5 miejscu, tuż za GLKSem.

Na sobotnie spotkanie trener Tomasz Makarski do dyspozycji będzie miał wszystkich zawodników, poza przebywającymi dłuższy czas za granicą Michałem Cieślakiem i Dariuszem Żurawikiem.