Zapowiedź: GLKS Włókniarz Kietrz - Odra II Opole

W ramach XXVI kolejki gr. II opolskiej ligi okręgowej GLKS Włókniarz Kietrz podejmie drużynę rezerw Odry Opole. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 13.05.2018 r. Początek spotkania o godz.17.00.

Włókniarz co prawda jest niepokonany od 5 spotkań, jednak aż 4 z nich kończyły się podziałem punktów. Z kolei Odra ostatnie mecze nie może zaliczyć do udanych. Trzy porażki w czterech ostatnich meczach i aż 16 straconych bramek. Przyczyną nagłej obniżki formy i słabszych wyników zespołu z Opola jest brak w składzie zawodników z pierwszej drużyny, występującej na zapleczu Ekstraklasy. W naszej drużynie z każdym kolejnym meczem przybywa kłopotów kadrowych. Do wykluczonych z powodu kontuzji Durdy, M.Lechoszesta, D.Lechoszesta i Cieślaka dołączyli pauzujący za kartki Dworzyński i Marcin Starodębski. To sprawia, że szansę dostaną juniorzy. Zapraszamy kibiców do przybycia w niedzielne popołudnie na Stadion Miejski w Kietrzu.