Zapowiedź: GLKS Włókniarz Kietrz - Po-Ra-Wie II Większyce

W ramach XII kolejki grupy II opolskiej ligi okręgowej GLKS Włókniarz Kietrz podejmie na stadionie przy ul. Sportowej 1 zespół LKS Po-Ra-Wie II Większyce. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 30.10.2016. Początek spotkania o godz. 14.00.

Poprzednie spotkanie na szczycie tabeli nie przyniosło nam punktów. Już jutro okazja na przełamanie. Łatwo nie będzie bo rywal znajduję się bezpośrednio za naszymi plecami, czyli na 3 pozycji. Włókniarz grał już w tym sezonie z drużyną Po-Ra-Wia w wojewódzkim pucharze, jednak był to pierwszy zespół występujący w IV lidze. Goście z Większyc wygrali tamto spotkanie 3:2, strzelając zwycięską bramkę w końcówce meczu. Jutro na Sportową 1 powinien zawitać zespół słabszy kadrowo. Nie oznacza to jednak, że nasi zawodnicy będą mieli do rozegrania łatwe zawody. Nasz niedzielny rywal przegrał, jak do tej pory ledwie 2 spotkania. Po-Ra-Wie przed tygodniem pokonało beniaminka z Karnkowa 3:1, odnosząc czwarte ligowe zwycięstwo u siebie.

Na ten mecz dostępna będzie pełna kadra, żaden z zawodników nie zgłosił swojej absencji, nie odniósł kontuzji i nie pauzuje za kartki. Ze względu na remis Sparty Paczków w Jemielnicy (1:1), stawką spotkania jest pozycja lidera. Remis nie zadowoli żadnej ze stron. Zapraszamy wszystkich kibiców na Sportową 1!