Zapowiedź: Start sezonu 2019/2020

Po dwóch miesiącach przerwy przyszedł czas powrotu na ligowe boiska i rozpoczęcia sezonu 2019/2020. Dobra dyspozycja w rundzie wiosennej sprawia, że cele na ten sezon są ambitne, a konkretnie walka o miejsca 1-2. W ubiegłym sezonie po świetnej serii meczów i zajęciu 3 miejsca brakło niewiele. Mamy nadzieję, że w nadchodzącym sezonie będzie inaczej, jednak wszystko zweryfikuje boisko. Na inaugurację Włókniarz zagra na wyjeździe z KS Twardawa. Gospodarze poprzedni sezon nie mogą zaliczyć do udanych, ponieważ po 30 rozegranych kolejkach zajmowali 14 miejsce, które oznaczało spadek do klasy A. Ostatecznie pozostali w lidze okręgowej, po wycofaniu się z rozgrywek drużyny LKS Bodzanów. Liczymy na udany start naszych piłkarzy i powrót do Kietrza z kompletem punktów.