Zapowiedź: Włókniarz Kietrz - Porawie II Większyce

W II kolejce grupy II opolskiej ligi okręgowej Włókniarz zagra po raz pierwszy przed własną publicznością. Rywalem będzie Porawie II Większyce. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 20.08.2017. Początek spotkania o godz. 17.00.

Włókniarz zaliczył przyzwoity start zdobywając punkt w Przyworach. W zespole pojawiły się nowe twarze, które z meczu na mecz powinny coraz lepiej rozumieć się z resztą drużyny. Ważne jest, aby na starcie sezonu systematycznie punktować. W ubiegłym sezonie przy Sportowej 1 przegraliśmy 3 spotkania na 15 rozegranych, a mecze domowe wzbogaciły Włókniarz o 28 ligowych punktów. Liczymy, że w obecnych rozgrywkach będzie podobnie, a nawet lepiej. Nasz najbliższy rywal nie najlepiej zaczął sezon, wysoko przegrywając z Odra II Opole 0:4 u siebie. Do kadry meczowej wracają nieobecni w Przyworach Gąska i Fryzel. Zapraszamy wszystkich kibiców do przybycia i wsparcia zawodników głośnym dopingiem.