Na remis w Racławiczkach.

W meczu XIII kolejki grupy II opolskiej ligi okręgowej GLKS Włókniarz Kietrz zremisował wyjazdowe spotkanie z LZS Racławiczki.

Pierwszy kwadrans tego meczu przyniósł jedną stuprocentową okazję. Podstawka po podaniu Zapotocznego wyszedł sam na sam z bramkarzem, jednak piłka po jego strzale przeleciała tuż obok słupka. W 24’ gospodarze wykonują rzut wolny z prawego sektora boiska, tuż przy linii końcowej. Piłka po centrze pomocnika z Racławiczek i silnym podmuchu wiatru zaskoczyła stojącego między słupkami Szybika i wpadła mu „za kołnierz”. Włókniarz odpowiedział w 42’. Po centrze Zapotocznego piłkę przedłużył Gąska, a całą akcję zakończył Bednarz. Do przerwy remis 1:1.

Tuż po przerwie, w 49’ przypomniał o sobie Krzanicki. Niestety po raz kolejny w negatywny sposób. Kopnął zawodnika bez piłki, za co otrzymał zasłużoną czerwoną kartkę. Ta sytuacja nie załamała naszych zawodników. W dalszym ciągu to my prowadziliśmy grę, a rywale bronili na swojej połowie i czekali na kontrę. Mimo naszej przewagi w posiadaniu piłki, brakowało czystych sytuacji bramkowych. Między 80’ a 85’ Dworzyński dostaje dwie żółte kartki i wylatuje z boiska. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i mecz zakończył się podziałem punktów. Choć mecz kończyliśmy w dziewiątkę, to gra w przeciągu całego meczu nie wyglądała najgorzej i wygrana była jak najbardziej w zasięgu naszych zawodników.

W zakładce Media>>>Galeria zdjęcia z meczu.

LZS Racławiczki – GLKS Włókniarz Kietrz 1:1 (1:1)

Bramki: 24’ Kudla, 42’ Bednarz

Skład: Szybik - Bednarz, Gąska, Ilmak – Kulig, Krupa (85’ Cieślak), Starodębski, Zapotoczny – Krzanicki, Dworzyński, Podstawka (70’ Katolik)

Trener: Tomasz Makarski

Żółte kartki: Krupa, Podstawka, Gąska, Dworzyński 2

Czerwone kartki: Krzanicki