Trzy punkty na zakończenie.

W meczu kończącym zmagania w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 Włókniarz Kietrz pokonał na własnym boisku zespół LZS Racławiczki.

W pierwszej połowie gra toczyła się głównie w środku pola stąd mało okazji bramkowych z obydwu stron. Wydawało się, że bezbramkowy remis utrzyma się do przerwy, jednak w 40’ Włókniarz po stałym fragmencie gry wychodzi na prowadzenie. Durda dośrodkowuje w pole karne do piłki dopada Bednarz i uderzeniem głową tuż przy słupku otwiera wynik spotkania.

Po przerwie Włókniarz mając korzystny wynik oddał pole gry gościom, którzy nie potrafili tego wykorzystać i skonstruować akcji bramkowej. W 77’ po drugiej żółtej kartce z boiska wylatuje pomocnik Racławiczek. W przewadze graliśmy niespełna 10 minut. W 86’ sędzia odgwizduje faul na Ilmaku. Nie wiedzieć czemu z pretensjami do arbitra powędrował Durda, który w jednej chwili obejrzał dwie żółte kartki za dyskusję z arbitrem i w idiotyczny sposób zakończył grę w tym meczu. W ostatnich minutach Włókniarz miał trzy świetne okazje do zdobycia gola po kontrach. Dwukrotnie szczęścia próbował Marcin Starodębski, jednak w obu próbach minimalnie chybił. W ostatniej akcji meczu Kowalski dostał prostopadłe podanie od Dworzyńśkiego, ale źle zabrał się z piłką. Po chwili sędzia zakończył to spotkanie, a ku uciesze kibiców Włókniarz zakończył ten piłkarski rok zwycięstwem i zainkasował bardzo ważne trzy oczka. Wkrótce podsumowanie jesieni w wykonaniu naszych zawodników. W zakładce Media>>>Galeria zdjęcia z meczu, a poniżej skrót meczu autorstwa kibica LZS Racławiczki.

Włókniarz Kietrz – LZS Racławiczki 1:0 (1:0)

Bramki: 40’ Bednarz

Skład: Maleszewski – Beleć (28’ Ilmak), Bednarz, Ślepecki, Krupa – Cieślak (68’ M.Lechoszest), Starodębski Marcin, Kulig (60’ Kacprzak), Kowalski – Durda, Dworzyński

Żółte kartki: Kulig, Marcin Starodębski, Kowalski, Durda 2