Zagraliśmy dla Szymonka!

W zeszłą sobotę na stadionie Miejskim w Kietrzu zespół Włókniarza rozegrał swój ostatni mecz w ramach 15 kolejki klasy okręgowej.

Wydarzenie to było jednak wyjątkowe i różniło się od poprzednich, ponieważ tego dnia Zarząd wraz zespołem postanowili zorganizować akcje, która miała na celu pomoc dla Małego Szymonka, mieszkańca naszej miejscowości.
Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na jego leczenie, jednak to nie wszystko. Serdeczne podziękowania dla kibiców którzy w swoim imieniu też chcieli dać coś od Siebie i zrobili puszkę do której zbierali pieniążki na pomoc dla Szymonka podczas tego spotkania. Piłkarze również nie pozostali dłużni i dołożyli swoją cegiełkę, oprócz korzystnego wyniku naszego zespołu zawodnicy oświadczyli, że cała premia pomeczowa którą mieli otrzymać za wygrane spotkanie zostanie przekazana na leczenie.
W związku z czym pieniążków zebrano:
Bilety: 854 zł
Puszka: 396,51 zł
Premie zawodników: 500 zł

Łączna kwota która zostanie przekazana na konto dla Małego Szymonka wynosi 1750,51 zł. Szymonkowi dziękujemy za dotrzymanie nam towarzystwa i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!