Włókniarz żegna się z pucharem.

W meczu 1/32 Pucharu Polski OZPN na szczeblu wojewódzkim GLKS Włókniarz Kietrz przegrał po zaciętej walce z drużyną Po-Ra-Wie Większyce.

Gości w 24’ na prowadzenie strzałem z rzutu wolnego wyprowadził Kierdal. Włókniarz odpowiedział przed przerwą i to dwukrotnie. W 41’ Starodębski strzałem lewą nogą zza pola karnego doprowadził do remisu, a w doliczonym czasie gry pierwszej połowy po centrze Zapotocznego i strzale głową Bednarza gospodarze schodzili do szatni z wynikiem 2:1. Po przerwie IV-ligowcy z Większyc wzięli się za odrabianie strat. Udaje im się to już w 48’ po strzale z ok. 18 m. Kiedy zbliżał się koniec meczu i wszystko wskazywało, że dojdzie do dogrywki w zupełnie niegroźnej sytuacji Kozakiewicz sfaulował napastnika gości i sprokurował rzut karny. Pewnym wykonawcą jedenastki okazał się Jędrzejczyk. W końcowym rozrachunku Po-Ra-Wie wygrało 3:2 i awansowało do 1/16 Pucharu Polski OZPN.

GLKS Włókniarz Kietrz - Po-Ra-Wie Większyce 2:3 (2:1)

Bramki: 24’ Kierdal, 41’ Starodębski, 46’ Bednarz, 48’ Atroszko, 82’ Jędrzejczyk (k)

Skład: Kozakiewicz – Bednarz, Kulig, Haszler – Ilmak (68’ Piasny), Zapotoczny, Starodębski, Krupa – Krzanicki (46’ Gawroński), Beleć (M.Starodębski), Podstawka (46’ Katolik)

Trener: Tomasz Makarski

Żółte kartki: Kulig 2