Zapowiedź: GLKS Włókniarz Kietrz - GKS Piomar Tarnów Przywory

W ramach VII kolejki grupy II opolskiej ligi okręgowej GLKS Włókniarz Kietrz podejmie na stadionie przy ul. Sportowej 1 zespół GKS Piomar Tarnów-Przywory. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 24.09.2016. Początek spotkania o godz. 15.00.

Poprzednie spotkanie na szczycie tabeli nie przyniosło nam punktów. Już jutro okazja na przełamanie. Łatwo nie będzie bo rywal to obecny lider rozgrywek. Przywory w dotychczas 6 rozegranych kolejkach zdobyły aż 15 pkt., przegrywając wysoko podobnie jak my w Źlinicach. Włókniarz ma dobre wspomnienia, jeśli chodzi o pojedynki z Piomarem w sezonie 2015/2016. Dwukrotnie pokonaliśmy sobotniego przeciwnika. W Przyworach 2:1, a na stadionie w Kietrzu 4:0. Włókniarz musi przede wszystkim zagrać na takim poziomie jak w meczach z Piastem i Bodzanowem, a wtedy o wynik możemy być spokojni. Goście przed tygodniem pokonali beniaminka z Karnkowa 1:0 odnosząc czwarte ligowe zwycięstwo u siebie. Na wyjazdach już tak dobrze nie jest i miejmy nadzieję, że tak pozostanie.

Kadrowo nasza sytuacja powinna wyglądać zdecydowanie lepiej niż przed tygodniem. Do kadry na jutrzejszy mecz wracają Kozakiewicz, Beleć, Bednarz i Krupa, co na pewno jest dobrą wiadomością dla trenera. Zapraszamy wszystkich kibiców na Sportową 1!