Zapowiedź: GLKS Włókniarz Kietrz - Pogoń Prudnik

Po ostatnim derbowym pojedynku kibiców z Kietrza czekają kolejne wielkie emocje. Tym razem na Sportową 1 zawita obecny lider tabeli MKS Pogoń Prudnik. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 21.04.2018 w ramach XXII kolejki gr. II ligi okręgowej. Początek spotkania o godz. 16.30

Włókniarz w dalszym ciągu czeka na domowe zwycięstwo w rundzie wiosennej. W sobotnie popołudnie o punkty łatwo nie będzie, jednak lider z Prudnika jest jak najbardziej do ogrania. Udowodniły to na wiosnę zespoły Victorii Cisek i Odry II Opole, które ograły Pogoń odpowiednio 3:0 i 3:1. W naszym zespole martwić może sytuacja kadrowa. Do kontuzjowanych Ślepeckiego, Belecia i Kobelucha dołączyli pauzujący za żółte kartki Starodębski i Ilmak. W meczu z Branicami Starodębski obejrzał już 12 żółtą kartkę w tym sezonie co skutkuje 2 meczami zawieszenia. Zachęcamy kibiców do przybycia na Stadion Miejski w Kietrzu i podobnie jak w meczu derbowym wsparcia naszych zawodników głośnym dopingiem.