Zapowiedź: Piast Strzelce Opolskie - GLKS Włókniarz Kietrz

W IV kolejce grupy II opolskiej ligi okręgowej GLKS Włókniarz Kietrz czeka wyjazdowe spotkanie z Piastem Strzelce Opolskie. Mecz odbędzie się w sobotę 3.09.2016r. Początek spotkania o godz. 16.30.

Włókniarz i Piast to czołowe zespoły poprzednich rozgrywek. Obecne rozgrywki obie ekipy zaczęły średnio, Piast uzbierał 6 pkt., Włókniarz 4 pkt. Gospodarze sobotniej potyczki będą zapewne liczyć się w walce o awans do IV ligi, co wydaje się być ich celem na ten sezon. Poprzednie starcia pomiędzy Piastem a Włókniarzem korzystniej wypadają dla naszej drużyny. Jesienią ubiegłego roku zremisowaliśmy w Strzelcach Op. 2:2, a na wiosnę ograliśmy przy Sportowej 1 zespół Piasta 2:0.

Zakończył się okres wakacyjny, co sprawia, że poprawia się nasza sytuacja kadrowa. Na jutrzejsze spotkanie z Piastem trener Makarski będzie miał do dyspozycji praktycznie wszystkich zawodników. Nie wystąpią jedynie przebywający od dłuższego czasu za granicą Cieślak i Żurawik.