Zapowiedź: Piast Strzelce Opolskie - GLKS Kietrz

W V kolejce grupy II opolskiej ligi okręgowej GLKS Kietrz czeka wyjazdowe spotkanie w Strzelcach Opolskich z miejscowym Piastem. Mecz odbędzie się w sobotę 12.09.2015r. Początek spotkania o godz. 16.00.

Piast Strzelce Opolskie to spadkowicz z IV ligi. Zespół ze Strzelec Opolskich po awansie w sezonie 2012/2013 do III ligi opolsko-śląskiej, zaliczył kolejno dwa spadki i sezon 2015/2016 rozpoczął w lidze okręgowej. W poprzednim sezonie Piast był ewidentnie najsłabszą drużyną opolskiej IV ligi, gromadząc w 34 meczach zaledwie 16 pkt. W bieżących rozgrywkach drużyna Piasta Strzelce Opolskie zgromadziła 7 pkt. po 4 rozegranych kolejkach. W poprzedniej kolejce zawodnicy ze Strzelec ponieśli porażkę w wyjazdowym spotkaniu z liderem tabeli KS Krapkowice i obecnie plasują się na 6 pozycji.

Po absencji spowodowanej kontuzją do kadry zespołu powróci najprawdopodobniej Daniel Lechoszest. Żaden z zawodników nie pauzuje za kartki i nie zgłosił kontuzji, więc GLKS uda się do Strzelec w najsilniejszym na ten moment składzie.