Zapowiedź: GLKS Kietrz - MKS Ruch Zdzieszowice

W środę 26.08.2015r. GLKS Kietrz rozegra mecz z Ruchem Zdzieszowice w ramach 1/32 Pucharu Polski na szczeblu okręgu Opole. Początek spotkania o godz. 17.30.

Można powiedzieć, że losowanie ewidentnie nie sprzyjało naszej drużynie. Zespół Ruchu Zdzieszowice to obok Odry Opole, zdecydowanie najsilniejszy rywal biorący udział w Opolskim Pucharze Polski. Piłkarze ze Zdzieszowic w latach 2010-2014 grali w II lidze, a od sezonu 2014/2015 występują w III lidze opolsko-śląskiej. Poprzednie rozgrywki zakończyli na 3 miejscu, zdobywając aż 80 punktów w 38 meczach.

Dla naszych zawodników będzie to doskonała okazja na sprawdzenie swoich umiejętności z mocnym przeciwnikiem. Jak się spiszą? Odpowiedź poznamy już w środę. Zapraszamy wszystkich kibiców!