Zapowiedź: GLKS Kietrz - Naprzód Jemielnica

W ramach XXIX kolejki grupy II opolskiej ligi okręgowej GLKS Kietrz podejmie na stadionie przy ul. Sportowej 1 zespół Naprzodu Jemielnica. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 4.06.2016. Początek spotkania o godz. 17.00.

Do tego spotkania przystępujemy w świetnych nastrojach, po pokonaniu lidera z Krapkowic. Naprzód Jemielnica to drużyna środka tabeli, zajmująca obecnie 7 lokatę z dorobkiem 41 pkt. Piłkarze z Jemielnicy zdobywają sporo bramek, w tym sezonie zaliczyli już 73 trafienia. Słabym punktem jest z kolei defensywa, na której koncie są aż 63 stracone bramki. Poprzednie starcie pomiędzy GLKS a Naprzodem dostarczyło sporo emocji. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy w Jemielnicy 0:1, grając w osłabieniu po czerwonej kartce. W drugiej połowie kietrzanie odwrócili losy meczu i ostatecznie wygrali 3:1. Obecnie Naprzód notuje serię 3 kolejnych porażek, przed tygodniem Jemielniczanie nie sprostali na swoim boisku Naprzodowi Niezdrowice, przegrywając 1:2.

Nasza sytuacja kadrowa na to spotkanie zbytnio się nie poprawi. W dalszym ciągu pauzują Cieślak (2 mecze) i Krzanicki (5 meczów) za czerwone kartki obejrzane w XXVII kolejce, a Dworzyński musi odbyć karę zawieszenia za nadmiar żółtych kartek. Do gry powrócą natomiast Gąska i Beleć.

Zapraszamy gorąco kibiców na ostatnie spotkanie sezonu 2015/2016 rozgrywane przy ul. Sportowej 1.