Zapowiedź: LKS Bodzanów - Włókniarz Kietrz

W Wielką Sobotę 15.04.2017 zostanie rozegrana XX kolejka opolskiej ligi okręgowej gr. II. Włókniarz czeka wyjazdowy mecz z LKS Bodzanów. Początek spotkania o godz. 13.00.

Rywale z Bodzanowa to beniaminek tegorocznych rozgrywek. Mimo to, zespół osiąga znakomite rezultaty i obecnie jest jednym z kandydatów do awansu. Po XIX rozegranych meczach nasi przeciwnicy zgromadzili 34 pkt. co przekłada się na 5 lokatę. Gospodarze sobotniej potyczki bardzo dobrze spisują się na wiosnę, gdyż zdobyli 9 pkt., a jedynym ich pogromcą okazał się Orzeł Źlinice. Jesienią ubiegłego roku Włókniarz pewnie pokonał Bodzanów 3:0 przed własną publicznością. Jutrzejsze spotkanie wydaję się być zdecydowanie trudniejszą przeprawą. Ciekawostką jest fakt, że LKS Bodzanów rozgrywa domowe mecze na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Głuchołazach.

Włókniarz po pokonaniu lidera liczy na kolejny dobry mecz w swoim wykonaniu i przywiezieniu punktów z wyjazdu. Kadrowo nie ma żadnych braków, wszyscy zawodnicy są dostępni do gry.