Zapowiedź: Włókniarz Kietrz - Naprzód Niezdrowice

W ramach XVII kolejki grupy II opolskiej ligi okręgowej Włókniarz Kietrz podejmie na stadionie przy ul. Sportowej 1 zespół Naprzodu Niezdrowice. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 25.03.2017. Początek spotkania o godz. 15.00.

Po wyjazdowym falstarcie w Walcach Włókniarz liczy na domową wygraną z Niezdrowicami. Przy ul. Sportowej 1 nasi zawodnicy spisują się o wiele lepiej niż na wyjazdach. Z dotychczas uzbieranych 24 pkt. u siebie zdobyliśmy aż 17. Goście przed tygodniem wysoko pokonali Karnków 5:0 tym samym przeskoczyli nasz zespół w tabeli. Obecnie z dorobkiem 26 pkt. plasują się na 7 pozycji. Ostatni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi odbył się w sierpniu ubiegłego roku. Naprzód pokonał Włókniarza 3:1 na swoim terenie. Jutrzejszy mecz jest więc znakomitą okazją do rewanżu.

W porównaniu do spotkania z Walcami kadra będzie zdecydowanie liczniejsza. Do gry wracają Starodębski, Bednarz, Gąska, Dworzyński i Ilmak. Zapraszamy kibiców na pierwszy domowy mecz w 2017 roku.